570 814 870
header

Męczą cię zatłoczone kurorty?

Kup apartament wakacyjny, który zapewnia luksus przestrzeni

Wybierz apartament
header

Zaufanie jest równie ważne jak zyski

Zainwestuj dobrze kapitał i sprawdź dlaczego możesz nam zaufać

Czytaj więcej
header

Work Life Balance to nie hasło, to potrzeba dzisiejszego świata

Zobacz jak apartamenty wakacyjne mogą pomóc spojrzeć holistycznie na życie

Czytaj więcej
header

Zarabiaj na wellbeingowej rewolucji

Jak zarabiać na turystyce w duchu slow life

Czytaj więcej
Holistyczne inwestowanie

Nasza filozofia

Holistyczne inwestowanie

Nieruchomości rozumiane jaki budynki to przeszłość. Apartament wakacyjny ma być przede wszystkim częścią życia, zgodną z wyznawanymi wartościami i stylem życia. Zasada ta dotyczy zarówno właścicieli apartamentów, jak i turystów wypoczywających w kurortach. Ci, którzy cenią sobie przestrzeń, luksus swobody działania, bliskość natury szukają miejsc poza głównym nurtem, oddalonych od zatłoczonych skupisk zabudowy w kurortach.

Takie skandynawskie spojrzenie na nieruchomości i regenerację leży u podstaw planowanych przez nas projektów. WeWell to nie tylko nazwa firmy, to DNA naszej firmy. Dołącz do nas, działaj z nami. Kup apartament dla siebie lub jako lokal inwestycyjny pod wynajem dla turystów rozumiejących ideę holistycznego odpoczynku ciała i ducha. Be well.

Filary działania

Luksusowe lokalizacje

Luksusowe lokalizacje

Nasze apartamenty i domy wakacyjne powstają w ściśle wyselekcjonowanych lokalizacjach. Zapewniają spokój, prestiż, elitarność i prywatność.

Natura wokół

Natura wokół

Wierzymy w zrównoważony rozwój. Nasze projekty starają się wtopić w otoczenie, by zabudowa i jej użytkownicy stali się częścią natury, a nie nad nią dominowali.

Harmonia

Harmonia

Zanurkuj z nami w spokój. Wellbeing zarówno my jak i osoby kupujące nasze lokale rozumiemy jako nierozerwalne połączenie budynku, natury i dobrego w nich samopoczucia.

WeWell wyróżnia

01.

Doświadczenie

Dogłębnie znamy rynek kurortów i nieruchomości. Każdy z ekspertów w naszej firmie ma kilkanaście lat doświadczenia zawodowego. Specjalizujemy się w planowaniu, budowie i obsłudze apartamentów wakacyjnych od początku istnienia rynku second home w Polsce.

02.

Analiza

Każdy z naszych projektów planowany jest zgodnie z trendami jakie rozwijają się w nieruchomościach, turystyce, branży HoReCa i zrównoważonym budownictwie. Od lat dogłębnie analizujemy rozwój polskich kurortów, ich potencjał i możliwości inwestycyjne w kontekście czerpania zysków przez nabywców apartamentów wakacyjnych.

WeWell wyróżnia
03.

Zarządzanie

Nasza spółka nawiązała współpracę z profesjonalnymi operatorami wynajmu wakacyjnego, by pomóc zarządzać apartamentami jeśli właściciel będzie chciał zarabiać pasywnie na ich wynajmie. Lokale mogą przynosić ich właścicielom zysk roczny na poziomie od 30 do nawet 90 tys. zł.

04.

Wellbeing Break™

Nasza autorska formuła, którą realizować będziemy w budowanych i zarządzanych projektach to wypoczynek zgodny z ideą mental health i wellbeingu. To program dodatkowych usług i aktywności dla właścicieli, pracowników korporacji oraz turystów wypoczywających w wybudowanych przez nas apartamentach.

Jak możesz działać wspólnie z WeWell

01
Realizacja inwestycji
Realizacja inwestycji
02
Kup, wypoczywaj, zarabiaj
Kup, wypoczywaj, zarabiaj
03
Kupimy grunt
Kupimy grunt
04
Wypoczynek w modelu<br>Wellbeing Break™
Wypoczynek w modelu
Wellbeing Break™

Cenisz sobie jakość i wiarygodność? To tak jak my. W relacjach z nabywcami budowanych przez nas apartamentów i domów, ale także w biznesie z wszystkimi firmami, które z nami współpracują lub chcą wspólnie działać, najbardziej stawiamy na te właśnie wartości. Kupując wakacyjny lokal marki WeWell masz pewność, że będzie to projekt wyjątkowy niezależnie od tego czy chcesz go mieć na własny wypoczynek, czy zarabiać na jego wynajmie. A wypoczynek z uważnością na ciało i psychikę, który będziemy oferować pozwoli właścicielom i turystom czerpać siłę z natury, która jest na wyciągniecie ręki od naszych projektów.

Skontaktuj się z nami

WeWell Wisła Sp. z.o.o
ul. Szpitalna 8/6
00-031 Warszawa

 

sprzedaz@wewell.com.pl
+48 605667718

 

Zadzwoń do nas 570 814 870

Wypełnij dane, a skontaktujemy się z Tobą by przedstawić Ci możliwość zakupu apartamentów.